Mokymai „Kaip prisijaukinti discipliną?“

Kai žmonės skundžiasi valios ar disciplinos stoka, dažnai problema slypi pačiame santykyje su disciplina, o ne vidinių disciplinos resursų trūkume. Intensyvioje 12 savaičių programoje „Kaip prisijaukinti discipliną?“ susipažinsime su savo sunkumais taikant discipliną, ieškosime būdų užmegzti geranoriškesnį santykį su ja.

Mokymai skirti visiems, kurie:

 • Nori atrasti geranorišką balansą tarp savęs valdymo ir spontaniškumo.
 • Pastebi, kad vis atidėlioja arba sužlugdo savo pastangas gyventi sveikiau, prasmingiau, produktyviau.
 • Nori keisti savo žalingus įpročius ir išvengti atkryčių.
 • Nori daugiau produktyvumo savo gyvenime.
 • Nori lengviau valdyti savo impulsus, laiką, energijos paskirstymą.
 • Dažnai jaučiasi negalintys tvirtai suimti gyvenimo vairo ir blaškosi pasroviui.
 • Jau žino teorijos apie tai, kaip siekti tikslų, save valdyti, bet turi didelių sunkumų pritaikyti žinias praktiškai.

Mokymai vyks keturiais etapais:

 1. Pirmame etape susitiksime individualiam pokalbiui, kuriame aptarsime lūkesčius ir su disciplina susijusius sunkumus, aptarsime individualius tikslus.
 2. Nutarę, kad mokymai tikrai tinkami asmeninėms problemoms, pradėsime antrą, keturių savaičių etapą, kuriame pažinsime vidines dalis, keliančias sunkumų tinkamai panaudoti discipliną, kursime geranorišką ir subalansuotą santykį tiek su savikontrole, tiek su spontaniškumu. Nagrinėsime asmenines vertybes ir poreikius. Gerinsime gebėjimą įsipareigoti svarbiems gyvenimo pokyčiams. Dirbsime taikydami ir derindami priėmimo ir įsipareigojimo terapijos (ACT), vidinės šeimos sistemų terapijos (IFS) elementus.
 3. Trečiame etape aštuonias savaites dirbsime pagal dėmesingu įsisąmoninimu grįstą atkryčio prevencijos programą (angl. Mindfulness-Based Relapse Prevention (MBRP)), kurioje mokysimės neteisiant pastebėti savo mintis ir impulsus, juos paleisti, kursime smalsų ir geranorišką santykį su diskomfortu, mokysimės su juo išbūti.
 4. Ketvirtame etape pakviesiu nemokamai susitikti dar du kartus – vieną kartą po mėnesio, kitą kartą po 6 mėnesių po trečio etapo pabaigos. Aptarsime, kaip sekasi taikyti išmoktus principus savarankiškai, išlaikyti stabilius pokyčius.

Mokymų vedėjas:

Psichologas, kognityvinės elgesio terapijos ir modernių jos atšakų praktikas Lukas Marcinkevičius, jau nuo studijų laikų besidomintis motyvacijos psichologija bei turintis praktikos tiek sudėtingoje priklausomybės ligų centro, psichiatrinės ligoninės aplinkoje, tiek darbe su privačiais klientais.

Mokymų kaina:

Pirmo etapo – 30 eurų (1 individualus pokalbis).

Antro etapo – 90 eurų (4 grupiniai susitikimai).

Trečio etapo – 240 eurų (8 grupiniai susitikimai).

Ketvirtas etapas – nemokamai (2 grupiniai susitikimai).

Mokymų laikas ir vieta:

Registracija jau baigta! Nauji mokymai numatomi 2023-2024 metais.

Jei kyla klausimų dėl mokymų, galite su manimi susiekti numeriu 867593757, arba rašyti man lukas@protoarchitektas.lt.

Share