Apie

Sveiki, esu Lukas Marcinkevičius, klinikinis psichologas.

2015 metų pavasarį pradėjau brandinti naujo tinklapio idėją. Mane nuo vaikystės domino motyvacijos ir savikontrolės klausimai. Kaip prisiversti sportuoti, mokytis, keisti savo įpročius? Kaip atrasti energijos naujiems iššūkiams? Kaip susigaudyti sudėtinguose jausmų, poreikių ir minčių labirintuose? Atsakinėti šiuos klausimus pradėjau jau nuo ankstyvosios paauglystės analizuodamas save, kurdamas vaikiškas motyvacines sistemas, skaitydamas populiariosios psichologijos knygas ir žurnalus. Įstojęs į psichologiją Vilniaus universitete į šiuos klausimus pradėjau ieškoti atsakymų rimčiau. Gilinausi į mokslinius straipsnius, naujausius vadovėlius. Sėmiausi praktikos savanoriaudamas „Jaunimo linijoje“, Vilniaus miesto psichikos sveikatos centre, vėliau – konsultuodamas pirmuosius klientus bei dirbdamas Vilniaus priklausomybės ligų centre. Įgavau nemažai žinių, kas veikia man ir kitiems, o kas ne. Kodėl gi nepasidalinus savo sukauptomis žiniomis?

Turi klausimų, pasiūlymų, pastebėjimų? Susisiek su manimi: lukas@protoarchitektas.lt

Nori pasikalbėti gyvai? Daugiau apie konsultacijas skaityk čia, o registruotis gali aukščiau nurodytų el. pašto adresu :)

„Proto architekto“ kūrybinį procesą sunkiai įsivaizduoju be savo žmonos Rūtos, pro kurios budrias akis nepraslysta mano nesuprantami sakiniai ir idėjos.